Houd je ook van winkelen, de bios en lekker kletsen?

  • met ❤ voor een ander
  • Aalst

Syndion, De Fontein

Wie ben ik als cliënt?

De begeleiders van Syndion zoeken voor een meisje van 26 jaar een maatje. Ze heeft een verstandelijke beperking. Ze heeft erg weinig netwerk, en niet zoveel contact met haar familie.

Ze is gek op paarden en luistert graag muziek. Ze houdt ook van winkelen of naar de bioscoop gaan. Je kan veel met haar ondernemen. Ze kan gezellig kletsen, ze heeft wel kaders en duidelijkheid nodig.

Wie ben jij als vrijwilliger?

Jij bent gezellig en ondernemend. Je bent duidelijk en je kan structuur geven. Het liefste iemand die rond de zelfde leeftijd is. Daarnaast is het fijn als je een dierenvriend bent, maar dit is geen must.

Wat kunnen wij jou bieden?
  • Vrijwilligers vergoeding, evt. cursus, reiskosten;
  • Gezelligheid en evt. begeleiding van vaste begeleiders;
  • De fontein is een open en fijne woning met warme mensen.
Hoe vaak ga je aan de slag?

Alles is bespreekbaar, van eens per week tot eens per paar maanden.

Heb je interesse in deze vrijwilligersfunctie? Of wil je meer weten? Vul dan onderstaand formulier in en wij nemen contact met je op.
Schakel JavaScript in je browser in om dit formulier in te vullen.
Scroll naar boven